Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
diş hastanesi ankara

 Mutludent Hizmetinizde 

ankarada özel diş hastaneleri

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

özel diş hastaneleri ankara

Yapay Diş Kökü

 İmplant Tedavisi 

en iyi diş hastanesi ankara

7 Ton Beyazlama

 Diş Beyazlatma 

 

Dental Turizm ile Cazip Fırsatlar

Dental Turizm özellikle diş sağlığı tedavilerinin üzerine yoğunlaşılmış farklı bir ülkede daha cazip fiyatlarla tedavi olunan, ayni zamanda da kısa bir seyahat etme olanağı sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde tedavinizi yaptırıp, kısa bir tatil yapma imkanı da bularak ülkenize dönebilirsiniz. – Ankara Diş Hastanesi
dental turizm

ULUSLARARASI STANDARTLARDA DİŞ TEDAVİSİ

  • 1. AVRUPA’DA YÜKSELEN DEĞER TÜRKİYE

    Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yasandigi bir cennettir. Türkiye de kaldığınız süre boyunca sanat, tarih, arkeoloji veya doğanın bulunabileceği, umutlarin ve isteklerin ötesinde, mutluluğu hissedebilirsiniz. Kristal berraklığıyla parlayan deniziyle sekiz bin km’lik kıyıları göz alabildiğince uzanır.

  • 2. NEDEN TÜRKİYE

    Türkiye dünya çapında kaliteli ve deneyimli hekimlerin bulunduğu bir ülkedir. Türkiye ye gerçekleştireceğiniz bir ziyaret ile, hem deneyimli ve uzman diş hekimlerine tedavinizi yaptıracak, hem de cazip diş fiyatlarından faydalanmış olacaksınız. Tüm bunların yanında ülkenin dört bir yanında turizm amaçlı yapılan turlara katılabilecek ve Türkiye’nin eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabileceksiniz.

  • 3. CAZİP FİYATLAR

    Özellikle medikal turizm alanında rekabetçi fiyat uygulamasına sahip bir ülke konumunda bulunan Türkiye, Avrupa ve Amerika’nın diş tedavi fiyatlarının çok daha altında bir fiyat politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarının yanı sıra, hastalara sıra bekletmeden kısa sürede tedavi olanakları ve ülkelerinde karşılaştıklarından çok daha güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışı sunarak memnuniyet oranında yüksek başarı sağlamaktadır.

 

 

Tedaviniz İçin Size Her Konuda Yardımcı Olabiliriz!

Diş tedavisi amacıyla Türkiye’ye gelmeyi düşünüyorsanız, tedavi ve fiyat bilgisi almak maksadıyla internet sitemizdeki iletişim formu bölümünü doldurup, bize panoramik filmlerinizi ulaştırabilirsiniz. Uzman Diş Hekimleri tarafından incelenecek filmleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecek olup, konaklama, transfer, tatil ve seyahat organizasyonları için yönlendirilebileceksiniz. – Ankara Diş Hastanesi

 

İmplant

İmplant, çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine onların fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleri olup, geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlar.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kuronlar mekanik direnci, biyolojik uyumluluğu ve kırılma direnci ile diğer metal destekli kuronlara göre üstünlük gösterir. Zirkonyumlar beyaz renkli, yarı şeffaf, ışık geçirgenliğinin yüksek olması özellikleri ile doğal dişe en yakın alternatiftir.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği, 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların tedavi edilerek giderilmesini amaçlayan diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi dişin pulpası geri dönülmez bir şekilde iltihaplandığında gerçekleştirilen bir müdahaledir. Dişin damar ve sinir paketini içeren pulpanın alınmasıyla gerçekleştirilir. Genellikle ağrısız bir işlem olup, akut bir durumda kanal tedavisi ağrılı olabilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti
Ortodonti, dişlerin diş kemikleri üzerinde düzgün şekilde yerleşmesi ve yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisi ile ilgilenen Diş Hekimliğinin bir uzmanlık dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanması ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarını engellemek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE