Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
diş hastanesi ankara

 Mutludent Hizmetinizde 

ankarada özel diş hastaneleri

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

özel diş hastaneleri ankara

Yapay Diş Kökü

 İmplant Tedavisi 

en iyi diş hastanesi ankara

7 Ton Beyazlama

 Diş Beyazlatma 

 

İmplant Fiyatları

Dental implantların neden pahalı olduğu konusunda ilk düşünülmesi gereken husus, dental implantın yapıldığı meteryal olan titanyumdur. Titanyum özelliği itibariyle çene kemiğine uyumlu ve aynı zamanda pahalı olan kıymetli bir metaldir. – Ankara Diş Hastanesi
implant fiyatları

İmplant Pahalı Bir Tedavi midir?

    İmplantta kullanılan hammadde olan titanyum, %99.9 saflıkla elde edilen ileri seviyeli bir endüstri eseridir. Bu sebeple kliniğe giriş ücretleri yüksektir. İmplant fiyatlarının yüksek veya düşük olması, uygulanan dental implantın markasına, işlem esnasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
    İnsanların alım gücü düşünüldüğünde, ilk bakışta pahalı gibi görünen implant tedavisi, özellikle dental implant tedavisi uygulanan kişilerin uzun dönemde aldıkları verim, kullanım rahatlığı, konfor, güven göz önüne alındığında çok da pahalı olmadığı sonucuna varılacaktır.

 

Merak Edilenler

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Bilgiler!