Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
diş hastanesi ankara

 Mutludent Hizmetinizde 

ankarada özel diş hastaneleri

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

özel diş hastaneleri ankara

Yapay Diş Kökü

 İmplant Tedavisi 

en iyi diş hastanesi ankara

7 Ton Beyazlama

 Diş Beyazlatma 

 

Yurtdışı Hastalarına Cazip Fırsatlar

Mutludent Diş Hastanesi olarak, sayıları her geçen gün artmakta olan yurtdışından gelen hastalarımızın hem diş tedavilerini gerçekleştiriyor, hem de ülkemiz tanıtımına katkıda bulunuyoruz. Diş turizmi, özellikle diş tedavisinin üzerine yoğunlaşılmış farklı ülkelerde, cazip fiyatlarla tedavi olmanın yanı sıra seyahat etme olanağı da sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde tedavinizi olabilir aynı zamanda kısa bir tatil yapıp, ülkenize dönebilirsiniz. Mutludent Diş Hastanesine gelmeden önce, tedavi ve fiyat bilgisi almak isteyen hastalarımız internet sitemizdeki iletişim formu bölümünü doldurup bize panoramik röntgenlerini ulaştırabilirler. Hekimlerimiz tarafından incelenen röntgenleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz. – Mutludent
zirkonyum diş

TEDAVİ SÜRECİNE NASIL BAŞLARIZ?

 • 1. İLETİŞİME GEÇİLMESİ

  Sizin için hazırladığımız iletişim formunu doldurarak işe başlayabilirsiniz.( Formda sizi aramamızı isteyebilirsiniz veya siz arayabilirsiniz.)

 • 2. UZAKTAN TEŞHİS VE PLANLAMA

  İletişim formunda sizden istediğimiz ; sağlığınıza ilişkin sorunlarınızı, merak ettiklerinizi bize yazmanız ve mail yolu ile panoromik çene filminizi göndermeniz. Gönderdiğiniz bilgilerle – Tahmini tedavi maliyetiniz – Hangi tarihler arasında tedavinize başlanacağı – Kaç ziyarette tedavinizin tamamlanacağı değerlendirilip size tedavi ayrıntıları ile ilgili bilgi verilecektir.

 • 3. ANKARA'DA KONAKLAMA

  Ankara'da konaklama yapabileceğiniz çok alternatifiniz vardır. Biz sizin istekleriniz doğrultusunda size seçenek sunarak istediğiniz otele yerleşmenizi sağlarız. Anlaşmalı olduğumuz 4 yıldızlı otel Royal Carine'de kaldığınız takdirde hastamızın otel ücretini biz karşılıyoruz. http://www.royalcarine.com/

 • 4. ANKARA'DA KARŞILAMA

  Sizi havaalanında karşılayıp, otelinize yerleşmenizi sağladıktan sonra polikliniğimize getireceğiz.

 • 5. TEDAVİNİZLE İLGİLİ OLARAK

  Muayene ve danışmanlığımız sonrasında değerlendirmeniz yapılır. Tedavinizle ilgili oluşacak mali teklif size sunulur.

 • 6. TEDAVİ ÖDEMELERİ

  Tedavi başladığında yapılan seans sonrasında tamamlanan her aşamanın ödemesi alınır.

 • 7. TEDAVİ SONRASI KONTROLLER

  Tedavi sonrasında her 6 aylık periyotta bir kontrolleriniz tarafımızca ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

 

 

Diş Turizminde Ankara’yı Neden Seçmelisiniz?

Ankara; Türkiye’nin başkenti olarak Anadolu, Kapadokya ve Karadeniz kıyılarına yapacağınız seyahatleriniz için en uygun merkezde bulunmaktadır. Doğu’nun mistik havası ile Batı’nın yenileyici etkilerinin buluştuğu, prestijli ve diplomatik, gün geçtikçe büyüyen, 2007 yılında yenilenen Esenboğa Havalimanı’na sahip şehir, bir sonraki organizasyonunuzu yapacağınız en ideal merkezdir. Ankara’da gerçekleştireceğiniz tedavi ile hem Türk doktorlarından hem de cazip fiyatlardan faydalanmış olursunuz. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yapılan turizm amaçlı turlara katılıp hem Ankara’nın hemde Türkiye’nin eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz. – Mutludent

 

İmplant

Size uygulanacak implant tedavisi ile şikayetleriniz ortadan kalkabilir.Bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanırken, yüzünüz ile uyumlu doğal bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

View & Browse
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kuronların diğer metal destekli kuronlara göre üstünlüğü fazladır. Zirkonyumlar beyaz renkli ve yarı şeffaf oldukları için ışığı geçirirler. Işık geçirgenliği doğal dişe en yakın olması sebebiyle doğal dişin estetiğine ulaşırlar.

View & Browse
Diş Beyazlatma

Dişlerin rengini açma işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

View & Browse
Çocuk Diş

Miniklere özel hazırlanan kliniğimiz ile diş tedavileri eğlenceli hale geliyor. Diş doktoruna gitmek çocuklar için “büyülü bir rüya”ya dönüşüyor! Çocuğunuz; muayenesi esnasında çizgi film izleyebilir, çocuklarınıza özel resmedilmiş hayvanlar aleminde gezintiye çıkabilirsiniz.

View & Browse
Kanal Tedavisi

Yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; eski uygulamalarda dişler çekilmekteydi. Ancak günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır.Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

View & Browse
Ortodonti

Ortodonti; diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

View & Browse